stand dames poule C

Print Friendly, PDF & Email

logo 40 jaar recreatievolleybal speelgebied UtrechtStand DAMES poule C recreanten toernooien

speelgebied Utrecht seizoen 2018-2019.

 

plsteamwed 1wed 2wed 3wed 4wed 5wed 6totsettot
1Taurus 21215000027113
2SV Lunetten 1151200002789
3Esta13900002243
4Vives 381300002137
5Taurus 3101000002031
6LVV Lopik71200001997
7Moveo12700001974
8Jupiter890000175
9Servia 388000016-6
10O.K.V. '71 4411000015-4
11O.K.V. '71 13110000144
12SV Tovo '67 286000014-41
13VTC Woerden 51020000121
14O.K.V. '71 683000011-53
15R.V.N. 22000002-117
16SV Tovo '67 30000000-273

Klopt er iets niet aan de stand laat het mij zo spoedig mogelijk weten via het contactformulier.  Controleer zelf na elke gespeelde wedstrijd dat de uitslagen goed zijn ingevuld. De nummer 1 t/m 3 promoveren naar de B poule. De nummer 11 t/m 16 degraderen naar de D poule.

Haanderik.nl voor aanvulling van Uw postzegelverzameling en gebruikte CD, DVD en BluRay

sponsor van recreatievolleybal.nl

Horizon Natuurvoeding

Horizon Natuurvoeding