stand dames poule C

Print Friendly, PDF & Email

logo 40 jaar recreatievolleybal speelgebied UtrechtStand DAMES poule C recreanten toernooien

speelgebied Utrecht seizoen 2018-2019.

 

plsteamwed 1wed 2wed 3wed 4wed 5wed 6totsettot
1SV Lunetten 11512161416073261
2Moveo127121614061328
3Taurus 2121512108057201
4Taurus 3101014128054117
5Esta13994120472
6Servia 38879904110
7Vives 38136680412
8O.K.V. '71 13116147041-29
9Jupiter897610040-48
10LVV Lopik712221203560
11SV Tovo '67 286966035-52
12O.K.V. '71 6835126034-78
13VTC Woerden 51021036031-28
14O.K.V. '71 4411682031-48
15R.V.N. 220762017-188
16SV Tovo '67 30000202-510

Klopt er iets niet aan de stand laat het mij zo spoedig mogelijk weten via het contactformulier.  Controleer zelf na elke gespeelde wedstrijd dat de uitslagen goed zijn ingevuld. De nummer 1 t/m 3 promoveren naar de B poule. De nummer 11 t/m 16 degraderen naar de D poule.

Haanderik.nl voor aanvulling van Uw postzegelverzameling en gebruikte CD, DVD en BluRay

sponsor van recreatievolleybal.nl

Horizon Natuurvoeding

Horizon Natuurvoeding